Kunsthal Gent neemt je mee achter de schermen van hun dagelijkse werkzaamheden. We belichten de verschillende aspecten die aan bod komen bij het organiseren van tentoonstellingen. Hoe zet je van idee tot opening een samenhangende tentoonstelling neer? Hoe speel je in op de architectuur en de cultuur van de plek waar je exposeert? Wat zijn de verschillen tussen een institutionele tentoonstelling en een galerieshow? Van concept, scenografie, retroplanning en indeling tot communicatie tijdens deze sessie delen we praktische tips om zelf aan de slag te gaan.
Deze sessie vindt plaats in Kunsthal Gent, een experimenteel kruispunt voor de presentatie en ontwikkeling van hedendaagse kunst in Gent. Achteraf kaarten we nog even na met een drankje.
De sessie wordt gegeven door Valentijn Goethals en Veronika Bezdenejnykh. Valentijn is verantwoordelijk voor presentatie bij Kunsthal Gent en ook mede-oprichter van 019. Veronika is schilder en stelde onder meer tentoon in CIAP, galerie Geukens & De Vil en Pizza Gallery.
Deze sessie maakt deel uit van het SUPPORT Parcours dat NUCLEO organiseert in samenwerking met Kunstwerkt en Kunsthal Gent.
BLANCO, Oude Veeartsenij, Coupure 308, 9000 Gent
Van 19u-21u30.
Je kunt je inschrijven per sessie, of voor de hele reeks.
Ticket volledige parcours: 50 euro (standaardtarief) / 65 euro (steuntarief) / 40euro (reductietarief / kunstenaars bij NUCLEO)
Tickets per sessie: 15 euro (standaardtarief) / 20 euro (steuntarief) / 12 euro (reductietarief / kunstenaars bij NUCLEO)
Deze sessie is volzet. Als je interesse hebt om in de toekomst deel te nemen, stuur dan een mailtje naar Annemie bij Kunstwerkt.